KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14665142
nr 1466 5142
C Nilson, kustmotiv med stad. Signerad, daterad 1899. Olja på duk, 49x72, yttermått inklusive ram: 70x93 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:29:56
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr